Apie mus

Prekybos miestelis „Dvaras” yra viena žinomiausių prekybos ir paslaugų vietų Šiauliuose, kurioje lankosi pirkėjai iš visos Lietuvos, Latvijos ir kitų užsienio šalių. 12.000 kv.m. erdvė pamėgta ne tik lankytojų, bet ir prekeivių, kadangi tai giliausias prekybos tradicijas turinti vieta pėsčiųjų bulvaro pradžioje.

Prekybos miestelis atviras smulkaus, vidutinio ir didelio verslo plėtojimui bei paslaugų veiklai. Mūsų stiprybė yra emocija, kurią patiria lankytojai įžengę pro duris. Energinga prekybininkų dvasia, „jausmas, kaip namie” ir galimybė rinktis iš gausybės unikalių prekių ir paslaugų vienoje vietoje – tai „Dvaro” autentiškumas.

Lauko prekyboje rasite šviežių vaisių, uogų ir daržovių, sodinukų, medaus ir kitų prekių, atkeliavusių tiesiai iš smulkiųjų ūkininkų namų.

Šiaulių apskrities gyventojų itin pamėgtose mugėse siūlomas platus drabužių, batų, rankinių ir pramoninių prekių asortimentas. Gėlių parduotuvėje gaminamos kompozicijos.

Prekybos miestelio „Dvaras” zonoje įrengta erdvi nemokama automobilių stovėjimo aikštelė ant stogo bei pagrindinėje Vilniaus gatvėje.


*Naujiena esamiems prekybos atstovams! Taikydami nuolaidų sistemą ir siekdami sumažinti nuomos mokestį už patalpas prekybos miestelyje, esamiems prekybos atstovams taikome 20% nuolaidą ateinančio laikotarpio nuomos mokesčiui pakvietus į mūsų miestelį prisijungti naują prekybos atstovą, su kuriuo sudarytume nuomos sutartį.

*Informacijos teiraukitės prekybos miestelio „Dvaras” administracijoje.