Privatumo politika

Mūsų tinklalapio adresas yra: www.pcdvaras.lt. Jį valdo UAB “Imondesima”. Įmonės reg. adresas: Žalgirio g. 88-102, LT-09303 Vilnius, mob. +37041522300. Adresas korespondencijai/atvykimui Vilniaus g. 212, Šiauliai.

  1. UAB “Imondesima” gerbia lankytojų bei klientų privatumą ir užtikrina Asmens duomenų, pateiktų naudojantis svetaine www.pcdvaras.lt, saugumą ir konfidencialumą pagal Privatumo politikoje išdėstytas sąlygas. Privatumo politikos tikslas informuoti tinklalapio klientus ir lankytojus, apsaugoti ir ginti jų asmeninę informaciją nuo neteisėto naudojimo.
  2. Privatumo politika yra privaloma bet kuriam asmeniui, kuris lankosi mūsų svetainėje ir atlieka joje bet kokius veiksmus. Jeigu Jūs nesutinkate su šia Privatumo politika, Jūs taip pat turite teisę toliau naudotis šia svetaine be apribojimų.
  3. Už Jūsų asmens duomenų tvarkymą svetainėje atsakinga UAB “Imondesima”. Jei turite klausimų, susijusių su tuo, kaip mes tvarkome Jūsų asmens duomenis, galite kreiptis el. paštu info@imondesima.lt.
  4. Svetainė automatiškai nerenka jokių Jūsų Asmeninių duomenų.
  5. Tinklapyje naudojami Slapukai, skirti užtikrinti taisyklingą tinklalapio veikimą ir pagerinti Jūsų naršymo patirtį. Naudodamiesi mūsų svetaine Jūs patvirtinate, kad sutinkate ir leidžiate į Jūsų įrenginį (kompiuterį, telefono aparatą ar kt.) įrašyti slapukus. Savo naršyklės programinės įrangos pagalba bet kuriuo metu galite blokuoti Slapukų naudojimą ir pašalinti nuolatinius Slapukus. Išsamesnės informacijos, kaip valdyti Slapukus naršyklėje, rasite paspaudę šią nuorodą.
  6. UAB “Imondesima” tretiesiems asmenims nesuteikia prieigos prie Jūsų Asmeninės informacijos, taip pat neparduoda jokios informacijos apie Jus jokiems tretiesiems asmenims.
  7. Svetainėje gali būti nuorodų į kitus tinklapius. Šių tinklapių turinio mes nekontroliuojame ir už jų turinį neatsakome.
  8. Mūsų interneto svetainė taip pat naudoja kai kuriuos trečiųjų šalių (Google, WordPress, Facebook ir pan.) įrankius ir šios trečios šalys taip pat gali naudoti slapukus per mūsų interneto tinklalapį.
  9. Mūsų interneto svetainėje gali būti naudojama bendravimui gyvai skirta forma, kurioje jūs galite nurodyti savo vardą ir el. pašto adresą bei kitą tekstinę ar vaizdinę informaciją, kurią mes galime panaudoti tikslui susisiekti su jumis. Bendraudami su mūsų įmone per šią formą jūs prisiimate atsakomybę už pateiktą informaciją ir jos saugumą, todėl rekomenduojame konfidencialią informaciją atskleisti tik gyvai atvykus į vietą arba susisiekiant oficialiu įmonės elektroniniu paštu arba telefonu. Naudojama bendravimo gyvai programa svetainėje yra trečiosios šalies produktas, todėl mūsų įmonė neprisiima atsakomybės už jūsų pateiktų duomenų saugojimą ir sunaikinimą iš šios trečiosios šalies programos.
  10. UAB “Imondesima” pasilieka teisę bet kuriuo metu koreguoti šią Privatumo politiką ar bet kurią jos dalį. Laikoma, kad prieš atlikdamas konkrečius veiksmus mūsų puslapyje, klientas sutinka su šia privatumo politika.

Ši Privatumo politika yra taikoma nuo 2022 rugpjūčio 8 d.